Naše děti si vždy na okno lepily obrázky podle ročního období, takže izolepa byla na okně skoro pořád a nikdy jsme to potom bůh ví jak nečistili. Protože jsme si řekli, že na tom ta izolepa zase bude. Ale po několika letech to přestaly dělat, jak jsem si řekla, že okno pořádně vyčistím. Ale byla chyba, že jsem to kvalitněji nedělala průběžně. Protože mi ta místa od izolepy nechtěla dolů. Takže jsme si manželem řekli, že na to najmeme úklidovou firmu. Ptali jsme se známých a jeden kolega mi doporučil úklidovou firmu. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam je všichni opravdu vychvalovali. Jedna samá chvála za druhou. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice. Která se určitě vyplatí, tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem vážně ráda, že jsme se obrátili právě na ně. Okna mytí ve výškách zvládli perfektně a já jsem vážně nadšená.

Já…

Já bych se s tím zabývala klidně celý den, dost možná i déle. A stejně bych nedokázala to co oni. Izolepu se jim povedlo dát bez problému dolů a okna nádherně vyleštili, nepoznali byste, kde ta izolepa předtím byla. Odvedli opravdu skvělou práci, já bych se s tím štvala pěkně dlouho a takového výsledku bych nikdy nedosáhla. To si za to radši zaplatím, zvlášť když vezmu, že to ve výsledku nebylo ani nijak extra drahé. Jak jsem zprvu podle varování čekala. A abych se už o okna nemusela starat, dali mi na ně skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém. Přišli v čas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli dobře.

Další…

Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně, protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Takže za mě tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy. Nabízejí i celou řadu dalších služeb. Jako například čištění koberců, podlah a i odstraňování plísně. A věřím, že i tyto jejich služby budou stejně kvalitní jako jejich mytí oken. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.