Hledání té pravé firmy, která by věnovala oknům naší firemní budovy kvalitní péči, nešlo až tak hladce, jak jsme se původně domnívali. Poněkud se protahovalo. Jelikož jsem kolega, který má u nás takovou pověst, že je schopen zajistit vše, třeba i smlouvu s ďáblem, výběr úklidové firmy padl na mě. Dostal jsem za úkol vybrat ty nejlepší, a proto jsem si dal s výběrovým řízením skutečně záležet. Hledal jsem firmu, která bude mít v pořádku veškeré certifikace, servis zařízení nutného pro práci ve výšce, kvalitně vyškolené zaměstnance a bude srozumitelně a spolehlivě komunikovat. Cena služby byla až druhořadá. Nicméně jsme také nechtěli peníze vyhazovat oknem. Zkrátka jsem dostal za úkol najít někoho, kde by byl slušný poměr cena vůči výkonu. mytí oken po stavbě

cena mytí okenceník mytí okenvýškové práce

Již při prvních telefonátech…

Již při prvních telefonátech a e-mailových sděleních mi došlo, že to bude spíše běh na delší trať. Zdlouhavá jednání a dlouhé odezvy na mé dotazy mě utvrdily v tom, že by s takovými firmami byla těžká domluva. Nejednalo by se o flexibilní spolupráci. Překvapilo mě, kolik firem nemělo v pořádku certifikace. Myslel jsem, že bez toho se snad ani v oboru pracovat nedá, ale zřejmě je to možné. Firmy spoléhají na to, že jejich zákazníky takové informace zajímat nebudou. Myslím, že by si to každý potenciální klient měl zkontrolovat. Přece jenom, když máte zájem o dlouhodobější spolupráci, vyplatí se trochu prověřovat. Nemyslíte?

výškové mytí okenjak vyleštit oknajak vyleštit okna bez šmouh

Po pečlivém zvážení…mytí oken po stavbě

Po pečlivém zvážení všech možností jsem se nakonec rozhodl pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Už od prvního kontaktu s ní šlo všechno hladce. Skvěle reagovali na naše požadavky mytí oken po stavbě a ukázali se být velice pružní. V neposlední řadě se musím také zmínit o perfektní práci, kterou její zaměstnanci odvádějí. Skvělé zaškolení a solidní zázemí, které firma svým pracovníkům zajišťuje, na tom všem mají jistě svůj velký podíl. Pracovníci jedou jako dobře namazaný stroj. Pracují s neuvěřitelnou efektivitou a úžasnými výsledky. Čistota a lesk oken budovy jsou díky nim prvotřídní. V porovnání s okny okolních staveb výrazně vyčníváme. Nezůstalo to ani bez povšimnutí mých nadřízených, kteří mě za skvělý výběr firmy pochválili a v další spolupráci s touto firmou mě podpořili. Mám radost, že se mé pečlivé hledání spolehlivé úklidové firmy neminulo účinkem. Věřím, že tato recenze někomu pomohla v jeho strastiplné cestě, jejíž cílem je právě výběr úklidového pracovníka.

jak na mytí okenčím umýt oknapřípravky na mytí oken