Můj manžel si po dlouhých letech splnil sen a začal podnikat. Vždy měl rád řemeslnou práci. Vyučil se truhlářem, ale táhlo jej to ke zpracování kovů. Nakonec se tedy začal věnovat kovařině. Kovářskou dílnu si zřídil v garáži. Museli jsme tam pár stavebních prvků upravit, ale vesměs netrvalo dlouho a svůj sen zrealizoval. Po létech se jeho kovářská práce začala promítat i na stavu dílny. Zdi byly černé a okna sotva průsvitná. A tak jsme se dali do generálního úklidu. Stěny jsme zvládli namalovat bez větších obtíží. S okna čištění to ale bylo horší. Nakonec jsme se rozhodli, že než abychom u toho strávili dny i noci, raději si zavoláme specializovanou firmu na okna.

mytí prosklených stěnjak perfektně vyčistit sklaleštění bez leštících přípravků

Ono se to snadno říká…

Ono se to snadno říká, ale pak někoho najít není žádná legrace. S žádnou firmou jsme totiž neměli zkušenosti, a tak jsme se uchýlili na internet. A podle recenzí jsme se rozhodli kontaktovat firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekli, že to bude to pravé. A jsme z nich doslova nadšení. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, protože jsme na to měli vyhraněné jen určité termíny a byli jsme rádi, že byli schopní se nám přizpůsobit.

jaká firma na mytí okenjak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit okna

I když se jednalo o menší zakázku…okna čištění

I když se jednalo o menší zakázku, jednalo se o mytí jenom několika oken, vyšli nám vstříc a chovali se velmi profesionálně. Jejich celková organizace orientovaná na splnění práce byla perfektní. I cena nám přišla v pořádku, dle mého názoru je opravdu dostupná pro všechny, kteří by ji mohli potřebovat. Používají ty nejlepší čisticí prostředky a zaměstnanci jsou skuteční profesionálové, takže dosahují těch nejlepších výsledků. V okně se vidíte stejně jako v zrcadle. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak jsou jasná volba. My osobně neznáme v tomto oboru nikoho lepšího, než jsou oni. Doufáme, že sdílením naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiné úklidové služby. U nich skutečně najdete podporu ve většině oblastí úklidu.

lešticí přípravky na oknajak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel