Náročné priemyselné prevádzky si vyžadujú špecifické riešenie pohonov a presne pre tieto potreby sú určené elektromotory radu Kinetics PP. Za touto skratkou sa skrýva označenie Proces Performance, ktoré jasne zaraďuje tieto elektromotory do kategórie motorov určených pre ťažkú a náročnú prevádzku. Vo VYBO Electric máme aj tieto elektromotory skladom a bola by škoda, aby sme vám nepredstavili ich najzásadnejšie výhody. 

Hlavnou doménou priemyselných elektromotor Kinetics PP je ich robustné vyhotovenie

Elektromotory Kinetics PP sa vyznačujú robustným prevedením, ktorej základom je zliatinová kostra a komponenty dimenzované tak, aby zvládli dlhodobú prevádzku v rámci náročných priemyselných procesov. Ich jednoznačnou výhodou je aj široký výber dodatočného príslušenstva a možnosť konštrukčného prispôsobenia elektromotora konkrétnej aplikácii. 

Prečo sa elektromotory Kinetics PP hodia aj na náročnejšie aplikácie? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Tieto elektromotory sa vyznačujú zosilnenými ložiskami a taktiež aj zosilnenou skrinkou svorkovnice. Zabezpečenie svorkovnicovej skrinky je na veľmi vysokej úrovni a odolnosť rozhodne nemožno uprieť ani robustnej zliatinovej konštrukcii. Vďaka tomu znesú tieto elektromotory aj krátkodobé vysoké preťaženie. Elektromotory Kinetics PP je možné dodať aj vo vyhotovení s vysokým krytím na úrovni IP 66. 

Elektromotory Kinetics PP sú k dispozícii v takých vyhotoveniach, aby presne zodpovedali vašim potrebám. K dispozícii sú s triedami účinnosti IE1, IE2, IE3 a najefektívnejšou IE4. Široký je aj výkonnostný rozsah od 0,12 kW do 1 000 kW, vďaka ktorému sú tieto motory vhodné na poháňanie prakticky všetkých druhov zariadení od tých menších až po veľké priemyselné zariadenia. 

Pri výbere vášho nového elektromotora vám vo VYBO Electric veľmi ochotne poradíme a nájdeme pre vašu priemyselnú prevádzku to najideálnejšie riešenie.