Dobrý deň, povedala som si, že napíšem recenziu na upratovaciu firmu, od ktorej som si nechala vyčistiť podlahu. Som vedúca v jednej predajni s keramikou, kde sme si vždy dávali veľmi záležať na vzhľade interiéru. Nielen preto, že aj pekný interiér je dobrou reklamou, ale tiež aj preto, že naše výrobky naozaj nepatria k najlacnejším. Takže podľa toho musí vyzerať aj naša predajňa. A v poslednej dobe som mala pocit, že podlahy už nevyzerajú tak perfektne, ako zvyšok našej predajne. Ale tie podlahy už bolo potrebné nechať naozaj poriadne a kvalitne vyčistiť. Tak sme sa rozhodli, že bude najlepšie sa obrátiť na nejakú upratovaciu firmu. Lenže bohužiaľ som žiadnu nepoznala. Takže som bola odkázaná na internet, kde som preliezali všetko možné. Onedlho som narazila na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA a zamerala už som sa len na ňu. Mala naozaj vynikajúce recenzie a na všetkých diskusných fórach o nich písali naozaj dobre, z čoho som bola nadšená, že majú s niekým dobré skúsenosti aspoň ľudia na internete.

Tak som im zavolala a všetko s nimi dohovorila. A bola som s ich prácou naozaj veľmi spokojná a majiteľ ešte viac. Podlaha bola ako nová. Ďalej mi odporučili nechať si podlahu zakonzervovať. Naniesli matný vosk, po ktorom podlaha vyzerala ešte lepšie a výhodou bol aj protišmykový efekt. Čo je pre našu prácu v našom odbore veľká výhra. Z výsledku ich práce som úplne nadšená, všetko prebehlo tak ako malo a zamestnanci boli navyše veľmi milí a ochotní, čo je určite obrovskou výhodou, pretože nerada pracujem s niekým, kto je nepríjemný alebo je s nimi horšie komunikácia, aj keď ponúka dobré služby. Celkovo nie je nič, čo by som im mohla vytknúť. Niekoho možno zaskočí ich cena, ale odviedli fakt vynikajúcu prácu, takže nemám s tým žiadny problém. Kým som s prácou firmy spokojná, som ochotná si za to priplatiť, navyše po ich vyčistení zostala podlaha v skvelom stave naozaj dlho, takže sa to vo výsledku vyplatilo aj finančne a my s udržiavaním podlahy máme s kolegami už oveľa menej práce, čo je pre nás azda najväčšia výhra.

Takže ak hľadáte niekoho, kto by vám naozaj dobre vyčistil podlahu, tak odporúčam túto firmu. Venujú sa aj službe čistenie liatych podláh. A ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb a realizujú ich nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Len sa nesmiete nechať odradiť cenou ich služieb. Je síce pravda, že firma naozaj nepatrí k tým najlacnejším, ale rozhodne patrí k tým najlepším. Preto túto investíciu rozhodne neoľutujete.