Narozeniny mojí sestry se blížili. A protože je prakticky o celou generaci starší, než já, tak jsem ji vždycky vnímala spíše jakou druhou mámu. A byla už poměrně stará a navíc po operaci. Takže na spoustu věcí doma už nestačila. Snažila jsem se jí pomáhat, jak jen to šlo. Jenže já měla dost vlastních starostí. Takže jsem to vždy ne zvládala tak, jak si představovala. A v posledních dnech si hodně stěžovala na stav jejích podlah. A tak jsme se s manželem rozhodli, že bude nejlepší, když ji na narozeniny dáme čištění podlah. A vybrali jsme si na to právě úklidovou firmu.

Tuto firmu jsme na internetu objevili náhodou a v ten moment nás napadlo, že bychom mohli dát tetě něco takového. Ale nejdříve jsme si pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že s nimi teta bude spokojená, protože je to poměrně velká puntičkářka.  Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad.

A sestra…

A sestra byla opravdu nadšená, když jsme jí řekli, co jsme vymysleli. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli, že poptáváme krystalizaci, protože má sestra v domě už poměrně starou mramorovou podlahu, kterou bychom chtěli pořádně vyčistit a zrenovovat. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění. Protože sestra se na vyčištěnou podlahu opravdu těšila.

Vlastně jsme si i trochu nadávali, že jsme něco takového nevymysleli už dřív. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše sestra. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová.

Poté…

Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že sestra na podlaze jen tak neuklouzne. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému.

My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud potřebujete opravdu kvalitní Strojové čištění podlah, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.