Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Vlastní, menší wellness na konci města, a přestože jsme menší wellness, tak máme svou klientelu. A s podlahami jsme v posledních dnech nebyla tak úplně spokojená. Samozřejmě máme uklízečky, které se o vše starají, ale i tak to nebylo úplně ono. Ale podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit.

Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale s předešlou firmou jsme měli opravdu špatné zkušenosti, proto jsme to od té doby dělali sama. Ale to taky nebylo řešením. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné.

Zanedlouho…

Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová.

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout.

Někoho…

Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce. Uklízečky potvrdili, že se potom podlahy čistí jedna báseň.

Takže pokud hledáte někoho na Čištění podlah, tak zde jste skutečně na správné adrese. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které do budoucna rozhodně budeme využívat. A jsem si jistá, že budou stejně kvalitní, jako je jejich čištění podlah. A na nikoho jiného se určitě obracet nebudeme. Tady totiž máme záruku dobré kvality a dobrého jednání. A SERVIS LIPKA, s.r.o.