Pracuji v jedné velké čistírně oděvů a naše podlahy už na tom opravdu nebyly nejlépe. Byly takové zašlé, špinavé, prostě všelijaké. A nechtěli jsme to tak nechat, protože kdyby se to ignorovalo, kdo ví, jak by ta podlaha později začala vypadat. Tak jsme se rozhodli využít Mytí dlažby od nějaké úklidové čety. Ty podlahy si to už opravdu zasloužily. Ale nikoho jsme neznali, takže to prvně chtělo udělat určitou rešerši na internetu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze.

A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu.  Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala.

Dále…

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle.

Navíc …

Navíc používají drahou technologii a kosmetiku. Takže člověk musí počítat s tím, že se to v té ceně nějak promítne. Ale i tak se rozhodně jedná o investici, která se vyplatila. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že mají skutečně široké pole působnosti.

A to nejenom z hlediska toho, co všechno nabízejí. Jejich služby realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.