Pocházíme z města, ale před necelými dvaceti lety jsme se rozhodli s manželem a dětmi farmařit. Od mého táty jsme totiž dostali bývalý kravín s okolními pozemky, který však nebyl zrovna v dobrém stavu. Však se tam již několik let před revolucí již nic nechovalo a ani nepěstovalo. Pouze se prostory využívaly k uskladnění zemědělských komodit. Objekt tak v podstatě až do našeho příchodu chátral. Postupně jsme tam vrátili život a nyní k našemu farmaření ještě provozujeme nově vybudovaný rodinný penzion.

Není to ni extra velkého, ale jako přivýdělek k zemědělské činnosti je to fajn. Je tu osm pokojů pro naše hosty, recepce a samozřejmě sociální zařízení. Pokoje máme ve vzorném pořádku. O ty se stará náš personál. Což je hlavně moje mamka a já. Každý pokoj je příjemně a vkusně vybaven. Chodby a pokoje penzionu pokrývají koberce, které necháváme pravidelně čistit pracovníky společnosti. Jejich strojové vybavení a značková čistící chemie si poradí s nečistotou, bakteriemi a parazity, na které my nestačíme. Každý vyčištěný koberec je krásné provzdušněný, dezinfikovány a hotel provoněný čistotou, a pak jsme my i naši hosté spokojeni.

A za…

A za ty roky spolupráce se společností A SERVIS LIPKA, s.r.o. musím říci, že jsem velmi spokojená. Vždy vyhoví našim požadavkům. Pracovníci této úklidové společnosti jsou příjemní a ke své práci přistupují opravdu svědomitě. Proškolený personál si poradí jak s čištěním koberců, tak s mytím oken. Ano, na mytí oken si také služby od předešlého měsíce objednáváme. Oken mnoho není, ale některá jsou těžko dostupná, a hlavně prosklenou stěnu a střechu naší zimní zahrady není jednoduché umýt.

Tento stavební prvek v domě byl trochu oříšek. Já chtěla zimní zahradu odjakživa. Jenže při rekonstrukci rodinného domu na ni nebyly finance, takže jsem svůj požadavek uplatnila při stavbě penzionu o pár let později. Již tehdy při stavbě zimní zahrady bylo jasné, že její údržba nebude procházka růžovou zahradou. Já si ji ale stejně vydupala.

První…

První pokusy o čištění skel skončily nevalně. Navíc jsem tak zbytečně přetěžovala další prací členy naší rodiny. Tak jsem si řekla, proč bychom to museli za každou cenu dělat sami? Proč nám práci neulehčit? Domluvili jsme se, že k nám pracovníci budou na penzion docházet v pravidelných servisních cyklech, dle dohody.

V zimních měsících se mycí cykly prodlužuji, ale v sezóně, tedy letních měsících, bude jejich návštěva častější. Mohu si vybrat i čas tak, aby pracovníci nenarušovali chod penzionu a nerušili naše hosty při jejich pobytu. Obdivuji vždy Mytí oken ve výškách. Skvěle odstraňují všechnu nečistotu z rámů  a oken samotných jako mávnutím kouzelného proutku. Opravdu velmi dobrá spolupráce s kolektivem pracovníků společnosti mi dovoluje doporučit jejich služby. A SERVIS LIPKA, s.r.o.