Náš koncern se věnuje různým odvětvím výroby. Nicméně naším hlavním zaměřením je kovoobrábění. Kromě vlastní výroby se firma zabývá prodejem, komplexní realizací a servisem. Což vyžaduje mnoho pracovních sil. A ačkoliv se jedná zejména o práci s kovem, dbáme na to, aby pracovní prostředí bylo co nejčistší. Poté, co nás opustily naše dvě stálé pracovnice na mytí oken a skel, které jsou nyní penzistkami, nemohli jsme dlouho najít za ně žádnou náhradu. Jenže čekat jsme také nemohli donekonečna. Proto jsme se s vedením rozhodli, že bude nejlepší, když budeme spolupracovat s nějakou úklidovou společností externě. A úkol spojený s hledáním těch pravých na Výškové mytí oken byl udělen mně.

Vždy jsem dal zejména na doporučení. Nicméně když už seznam jmen pomalu končil, musel jsem hledat alternativy. A tak bylo nasnadě využít počítač a internet. Úklidových společností, které nabízely služby různého druhu, bylo jako hub po dešti. Těžko se v tom orientovat. Proto jsem uvítal, když jsem vstoupil do velmi věcné diskuze s lidmi, kteří nějakou úklidovou firmu využívají nebo využili již dříve. A dostal jsem tip na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Úklidová…

Úklidová společnost, se dlouhodobě zabývá celou škálou úklidových činností nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Patří ke špičce v tomto oboru. Kvalitu lidských zdrojů, působících v této firmě jsem samozřejmě otestoval, a tak mohu říci, že jejich tým sestává z odborníků, které tato činnost skutečně baví a rádi klientům poradí, jak se mohou o své životní prostředí sami lépe starat, aby byli spokojení a zdraví. Spokojenost zákazníka je pro ně vždy na prvním místě. Nikdy své služby nevnucují, pouze upozorní na možnosti, které lidem mohou pomoci.

Tato firma se specializuje na mytí oken v domácnostech, ale také v kancelářích a jiných komerčních prostorách. Pracovníci jsou speciálně školeni pro práci ve výškách, takže i běžně nedostupná místa jsou schopni plnohodnotně vyčistit ke vší spokojenosti. Na leštění si nechávají obzvláště záležet. Nepoužívají lešticí prostředky, pouze bavlněné hadry, kterými prosklené plochy čistí tak dlouho, až se třpytí čistotou. Po nich rozhodně šmouhy nezůstávají, jak tomu bylo v případě předchozích našich úklidových pracovníků!

Právě…

Právě mytí oken bývá u nás často nelehkým úkolem, protože jsou vždy silně zaprášená. Firma A SERVIS vyvinula vlastní způsob leštění skleněných ploch, který zaručuje, že na nich nenajdete ani jednu šmouhu, i když se budete snažit sebelépe. Jejich pracovníci totiž vynikají vytrvalostí a citem pro preciznost. A to je to, co na nich velmi oceňuji. Nyní s touto firmou spolupracujeme již půl roku a nemůžeme si jejich přístup k práci vynachválit.