Frekvenční měniče si díky svým vlastnostem velmi rychle získaly oblibu a platí to prakticky ve všech segmentech průmyslu. Své uplatnění však nenacházejí jen v náročných průmyslových podmínkách. Využít je můžete i při jednoduchých aplikacích. Ve VYBO Electric máme frekvenční měnič prakticky pro všechny typy provozů a nyní vám představíme vektorový měnič Kinedrive V350.

 

Díky tomuto užitečnému pomocníkovi můžete efektivněji využívat elektromotor, snížit jeho zátěž a tím pádem i prodloužit jeho životnost. Vektorový frekvenční měnič Kinedrive V350 se vyznačuje několika ochranným prvky, které se postarají o to, aby nebyl elektromotor vystaven nadproudu, přepětí a přetížení. Tento frekvenční měnič pracuje s vektorovým řízením, a to v uzavřené nebo otevřené smyčce.

Frekvenční měnič Kinedrive V350 je vhodný při krátkodobém přetížení elektromotoru

Nadměrné zatěžování výrazně zkracuje životnost jednotlivých komponentů elektromotoru ai právě proto, je frekvenční měnič Kinedrive V350 ideálním řešením v případě, pokud se chcete postarat o jeho ochranu. Frekvenční měnič Kinedrive V350 disponuje kvalitním softwarem a mimořádně širokými funkcemi, díky kterým si uplatnění nachází iv těch nejnáročnějších podmínkách. Přesto se nemusíte bát jakkoli složitého ovládání. Tento frekvenční měnič je dodáván jako plug and play zařízení. Kinedrive V350 je již od výroby předprogramovaný a tak jej můžete začít používat hned po zapojení do elektrické sítě.

Závěrem dodejme, že frekvenční měnič Kinedrive V350 je ideální volbou i tehdy, pokud potřebujete zařízení s možností krátkodobého zvýšení točivého momentu elektromotoru. Tento frekvenční měnič se dokáže postarat o krátkodobé přetížení až na úroveň 200%. Kinedrive V350 si uplatnění najde prakticky ve všech segmentech průmyslu, v menších ale samozřejmě i ve větších provozech.