Pracuji v obchodě se zdravou výživou na pozici vedoucí dané prodejny. Nicméně po Praze je našich obchodů několik. Nedávno jsme řešili problém, že jsme museli vypovědět smlouvu s firmou, která nám zajišťovala mytí oken a výlohy v celé síti našich prodejen. Proto bylo potřeba vzniklou situaci začít řešit co nejdříve. A najít za úklidové pracovníky náhradu.

Hledání nebylo vůbec jednoduché, protože jsme neměli nikoho, kdo by nám s výběrem poradil. Museli jsme se spoléhat na to, co o sobě firmy píší na svých webových stránkách nebo co jsme našli tak různě po diskuzích. Naše manažerka, která vede celou síť prodejen však neměla úplně šťastnou ruku a po první návštěvě techniků jsme ve spolupráci nepokračovali.

O našich…

O našich starostech jsem se jednou svěřila v čekárně u doktora. A tam mi jedna paní poradila, že by úklidová firma mohla bát pro nás to pravé. Tak jsem svůj objev druhý den volala své nadřízené. A ta mi řekla, že když jsem firmu našla, tak ať to vykomunikuji sama. Musela jsem zjistit potřebné informace o velikosti skleněných ploch i veškerých okolnostech ohledně Umývání oken, za jakých můžeme s dotyčnou úklidovou firmou uzavřít smlouvu.

Ještě před tím, než jsem cokoliv začala řešit. Podívala jsem se na jejich webové stránky. Které byly příslibem velmi kvalitně odvedené práce. Dozvěděla jsem se, že technologie mytí oken a výloh a jejich čištění a leštění je v podání úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o jednou z velmi žádaných a úspěšných technologií. Tuto činnost provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch. A to i v těžko přístupných místech a ve výškách.

Profesionální…

Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Tato vlastní technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor. Ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

Když jsem jim zavolala, ozvala se z druhého konce milá paní, která mi velmi ochotně vysvětlila, co jsem si chtěla ověřit a podala mi návod, jak mám zažádat o vypracování cenové nabídky. Vypracováním cenové nabídky se samozřejmě k ničemu nezavazujete, což je dobré vědět. Poté, co jsem dostala návrh do mailu, jsem se rozhodla, že nabídka je z jejich strany slušná, a můžeme si to tedy bez problémů dovolit.

Když k nám pracovníci dorazili, byla jsem doslova nadšená. Byli dochvilní a naprosto připravení ihned začít pracovat. Navíc byli slušní a příjemně naladění, což také nebývá často k vidění. Práci odvedli dle našich představ, takže jsem s radostí šéfové dala vědět, že nikoho dalšího už hledat nemusíme.