Na čistenie výkladov obchodu s oblečením, ktorý mám na starosti, sme už vyskúšali toľko neskúsených brigádnikov, že pre ďalších už sme nemali nervy ani odvahu. Vždy sa na ich výkone našli chyby. Raz nevyčistené blato na spodnom ráme, potom zase šmuhy kvôli zlému lešteniu… mali sme toho dosť. Čistý výklad síce zďaleka nie je pre obchod všetko, ale tie špinavé nám tiež veľmi nepomôžu. Na to, aby sme sa do čistenia púšťali sami, sme mali dosť inej práce a asi rovnakú mieru kvalifikácie ako tí brigádnici. Nebolo nič jednoduchšie, ako si na umývanie najať odborníkov. Ceny ktoré ponúka firma, okná čistenie, som vedela, že si to môžeme dovoliť.

Hneď som do tejto firmy volala a nebolo vôbec ťažké sa s ňou dohodnúť na čo najbližšom termíne. Pracovník firmy dorazil včas, privítali sme ho a nechali ho pracovať. Nebol čas na neho nejako dohliadať, jednoducho sme si počkali, s akým výsledkom nás prekvapí. Očakávali sme, samozrejme, starostlivejší výkon ako od skorších brigádnikov. Pri pohľade na umytý výklad sme sa len presvedčili, že zohnať si odborníkov bol naozaj dobrý nápad. Nielenže sklá sa len leskli, ale aj okolie výkladov bolo perfektne čisté. Po dlhej dobe sme mohli vidieť náš výklad umytý bez jedinej chybičky.

 

O tom, že firma A SERVIS ponúka tiež nano impregnáciu, sme vedeli, ale aj tak sme túto ponuku zatiaľ odmietli. Aj keď princíp tejto ochrany znel veľmi dobre.

vstupy do budovy

vstupy do budovy

S touto upratovacou firmou sme spokojní a žiadnych brigádnikov už rozhodne trpieť nehodláme.

priestorové okná

priestorové okná