Chtěl bych napsat pár slov o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem objevil přes internet, když jsem četl všechna možná fóra a diskuze na téma umývání průmyslových podlah. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje její hloubkové čištění. Vlastním menší kemp u jezera a ve společných prostorách, jako je jídelna, sprchy a tak podobně na tom podlahy už nebyly úplně nejlíp. A proto jsem se rozhodl využít služeb nějaké úklidové firmy, protože naše uklízečky svou práci nijak neodbývaly, ale pokud se opravdu o to nestaráte profesionálně, tak se tam nějaká ta špína usadí, i když se o to pravidelně staráte.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Kontaktoval jsem proto lidi z firmy…

Kontaktoval jsem proto lidi z firmy a popsal jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že na tuto firmu je skutečně spolehnutí. Přišli v daném termínu a domluv a všechno s nimi byli naprosto v pohodě. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahu vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Poté, co podlahu vyčistili…umývání průmyslových podlah

Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohl jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je taky velice důležité. Člověk je po sportovním výkonu unavený a občas se mu motají nohy. Takže je fajn, když mu podlaha pomáhá udržovat motoriku. Tímto bych chtěl všem tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. umývání průmyslových podlah

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit