Pobočka naší pojišťovny je velká, má několik pater a denně se zde vystřídá opravdu velké množství lidí, takže udržovat ji neustále čistou opravdu není nic jednoduchého. A podlahy v poslední době působily opravdu špinavě. Samozřejmě máme úklidový tým, který se o vše stará, ale už toho na něj bylo moc. A tak jsme se rozhodli, že si s tím necháme vypomáhat od nějaké úklidové firmy, která zná umývání průmyslových podlah. A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla totiž ty nejlepší reference, tak jsme naznali, že to bude ta nejlepší volba.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Pracovníci, kteří k nám přijeli…

Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Neměli ani problém podřídit se našemu termín a sice přijet až po sedmé večer, kdy už máme zavřeno. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, opravdu jsme koukali. Podlaha byla opravdu v perfektním stavu.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Dále mi doporučili…umývání průmyslových podlah

Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Což si náš úklidový personál skutečně nemůže vynachválit. Tímto bych chtěl všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy