To jsem takhle přišla po asi půl roce na návštěvu k mojí mamince. Ne, že bychom se navštěvovaly tak málo. Ale většinou přijede ona k nám. Protože je lehčí, aby se sbalila ona s taťkou, než já s manželem a dvěma malýma capartama. Navíc u nás je taky víc místa. No. Ale k věci. Přišla jsem k ní do bytu a čekal mě šok. Podlaha byla v absolutně katastrofálním stavu. Protože s mamčou máme super vztah, tak jsem jí to bez okolků řekla. „Hele ta tvoje podlaha je příšerná, co s tím budeš dělat?!“ Společně jsme zapřemýšlely. A rozhodly jsme se, že dáme celý dům do pucu s pomocí profesionálů. Nejdříve jsme zvažovaly, že úklid uděláme samy. umývání průmyslových podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Ale potom jsme se přiklonily…

Ale potom jsme se přiklonily k profesionální firmě, která má zkušenost v oblasti umývání průmyslových podlah. A to hned z několika důvodů. Výsledek našeho úklidu totiž nikdy nebude tak dobrý. A podlaha byla opravdu hodně špatná. A taky ten čas raději strávíme s rodiči. Rozhodly jsme se, že se tím budeme zabývat, až někdy jindy. Prvně si vyrazíme na nákupy. Asi za dva dny mi zavolala maminka, že dostala tip na skvělou firmu, která se zabývá čištěním podlah. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Obrátily jsme se na ně tedy s požadavkem vyčistit všechny podlahy v celém bytě. Smluvily jsme si termín a oni pak přijeli s 50 kilovým kotoučovým strojem. Domluvili jsme se co a jak a pustili se do práce.

co dělat s podlahamicena čištění podlahfluatace podlahy

Trochu jsme se bály…

Trochu jsme se bály, že tak hluboko zažranou špínu nebudou schopni vyčistit. No hlavně já jsem se bála, že mamce řeknou, ať se toho starého linolea radši vzdá. Ale ne, v A SERVISU jsou totiž schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy. Což samozřejmě v domě bylo. Protože měli za úkol vyčistit všechny místnosti. Od chodby, po kuchyň a koupelnu přes ložnici.

Podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádí pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Jedná se o kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo. Podle zaměstnanců je kotoučový stroj, zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Potom co byla podlaha vykartáčovaná. Nečistoty odsáté, namočili ji ještě jednou čistou vodou. To aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Mamka i já jsme byly nadšené, tedy rozhodně doporučujeme. A to, ať je vaše podlaha jakkoliv špinavá, stará a zašlapaná.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah