Pokud si pořídíte podlahy, je třeba nezanedbávat jejich péči, protože pokud se o ně nebudete starat, tak tím můžete výrazně snížit její životnost. A to samozřejmě určitě nechcete. A taky je třeba si dávat pozor na to, čím podlahy čistíte. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak si je můžete zničit. Takže takové čištění by se dalo nazvat ještě více než neefektivní. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. K častým poškozením podlah takto dochází spíše v domácnostech než ve velkých podnicích, protože ty se většinou rovnou obracejí na úklidové firmy. Kdežto lidé doma se snaží o to postarat vlastními silami, a tak si je poškodí hrubými kartáči. umývání průmyslových podlah

čím vyčistit podlahučištění dřevěných podlahco dělat s podlahami

Naposledy jsme čistili podlahy…

Naposledy jsme čistili podlahy v dámských šatnách jedné posilovny, kde si s tím paní majitelka už nedokázala poradit. A tak zavolala nám, zda bychom se o to nemohli postarat. A pro nás to nebyl žádný problém. A teď něco více o tom, jak postupujeme. V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Nicméně zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

A to samé platí o…umývání průmyslových podlah

A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Díky němu nedojde k hlubšímu znečištění podlahy a mnohem lépe se po něm udržuje. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Pro více informací na umývání průmyslových podlah se podívejte na naše internetové stránky.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah