Na každém místě se člověk cítí lépe, když to tam dobře vypadá. Proto jsme se na našem gymnáziu starali, aby to vypadalo co nejlépe. Nicméně jsme si museli přiznat, že naše podlaha už zrovna skvěle nevypadala. Ale na uklízečky jsme to svést nemohly, protože ty vždycky odváděly opravdu dobrou práci. Takže úklidová firma pro nás byla jediným východiskem, pokud jsme chtěli, aby na tom podlaha byla opět dobře, bez nečistot a bez šmouh. Ale protože jsme doteď nikdy s žádnou nespolupracovali, tak jsme nevěděli, na koho se obrátit. Takže jsme si s některými kolegy sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by byla oblíbená mezi ostatními lidmi. umývání průmyslových podlah

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

A netrvalo to dlouho…

A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky jedné firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze na umývání průmyslových podlah, tak jsme měli jistotu, že čištění nedopadne nějakým nežádoucím fiaskem. Kontaktovali jsme proto zaměstnance z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. a domluvili si s nimi termín čištění. Fajn bylo, že jim nedělalo problém přijít až večer, protože jsme kvůli tomu nijak nechtěli omezovat naši výuku. A musíme říct, že jsme s nimi byli skutečně spokojeni ve všech ohledech. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Podlaha vypadala skutečně jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělé, protože děti někdy poletují. Jistě že je na chodbě dozor, ale ani ten vždy nezvládne uhlídat vše.

čištění průmyslových podlahčištění litých podlahčištění podlah v domácnosti

Dále nám o umývání průmyslových podlah řekli, že…

Dále nám i řekli, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plovoucí podlahy i dlažbu. Takže je vidět, že si tím můžete ošetřit prakticky jakoukoli podlahu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a určitě jsme se na ne neobrátili naposledy. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Vždy to dopadne přesně podle toho, na čem jste se domluvili. Mě jejich služby zaujali natolik, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Najdete tam toho spoustu a zjistíte, že realizují jejich služby nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

čištění mramorových podlahrenovace podlahvoskování podlah