Čištění koberců vlastními silami rozhodně není žádná sranda. Protože abyste skutečně vyčistili koberec, potřebujete na to opravdu kvalitní kosmetiku a kvalitní přístroje. A ty většina z nás doma opravdu nemá. A pokud se zase pustíte do čištění koberce pomocí obyčejného čisticího prostředku a klasického kartáče, tak byste si mohli poškodit strukturu koberce. A to taky určitě není to, co byste chtěli. Mnohem lepší je obrátit se na úklidovou firmu, ale i v tomto případě je třeba si dát pozor při výběru. Jednou z nejhorších možností je nechat si koberec vyčistit extrakční metodou, protože po jejím použití zůstávají na koberci fleky. Což by se pochopitelně profesionálům prostě stávat nemělo, když už jim za čištění zaplatíte. Je lepší si pořádně prohlídnout druhy metod a vybrat si tu strojovou, která se sice dražší, ale účinnější. Já si připlatila a jsem moc spokojená. Koberce čištění Brno

péče o světlý koberecúdržba koberce

Mně se povedlo…

Mně se povedlo si koberec zašpinit od medu. Ráda si hodně sladím čaj a tak jsem si tam chtěla dát med, ale bohužel jsem drcla do nádoby s medem, spadla na koberec. A protože byl hodně tekutý, tak než jsem ho stihla zvednout, tak část medu skončila na koberci. Snažila jsem se s tím prvně poprat sama. Snažila jsem se to vyčistit pomocí prostředků, které jsem měla doma, ale moc velký efekt to nemělo. Med byl pořád hodně vidět. A nechtěla jsem na koberec při čištění moc tlačit, protože jsem se bála, že bych tak poničila strukturu koberce a bylo by hodně vidět, kde byl koberec čištěný. Tak jsem se rozhodla obrátit se na úklidovou firmu. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou, která by měla opravdu dobré reference. A po chvíli jsem narazila na speciálku na renovaci a Koberce čištění Brno.

levné čištění kobercůnejlevnější čištění koberců

Připadala mi fajn…

Připadala mi fajn, tak jsem se už soustředila pouze na jejich webové stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali, navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější. Ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí.  Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody mi pracovníci z A SERVISU LIPKA, s.r.o. koberec krásně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý můj byt. Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit, hlavně těm, kteří nevědí, na koho se obrátit, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech. Nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. I cenově je dostupná, i když je dražší. Ta cena není zase příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, kdo to potřebuje.