Před lety, když byl trh podnikání velice prázdný, byla velká šance se uchytit s kdečím. Spíše přesněji řečeno ještě nebyl zaplněný, nebo spíše přehlcený, jako tomu je v dnešní době. My tehdy také sem emigrovali z Asie. A vezli jsme si s sebou spoustu věcí. Ať už více či méně užitečných. Jenže jsme jich měli moc. A přemýšleli jsme, co s nimi. Nejprve jsme si pronajali malinkatý stáneček v jednom z podchodů. Lidé od nás tu a tam něco koupili, ale moc na odbyt to nešlo. Hlavně jsme pořád trpěli nedostatkem peněz. Řekli jsme si, že to musíme změnit. Tak jsme se rozhodli si vzít půjčku a založit si pořádný obchod. A to se tehdy vyplatilo! Dnes náš obchod provozujeme už několik let a daří se nám stále více a více. plíseň v domácnosti

levné odstranění plísnírychlé odstranění plísní

Už náš nebavilo neustále koukat…

Už náš nebavilo neustále koukat na to, jak je trh přehlcený jinými asijskými nekvalitními předměty. Ne, ne. Ty my vůbec neprodáváme. Prodáváme naopak vysoce kvalitní asijské tradiční předměty vyrobené opravdovými lidmi. Fair trade. Takže se nestane, že by je vyráběli děti v Číně. To jsme zásadně proti tomu. Ovšem nedávno jsme si řekli, že by stálo za to udělat novou fasádu. Jelikož ta stará už za moc nestála. A tak jsme se rozhodli objednat profesionály. A ty jsme záhy našli. Ano, taky jsme o ní nikdy předtím neslyšeli. Ale! Tato společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou, za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek.

jak se postarat o čistotu fasádyjak zamezit vlhkosti v domě

Teď už ale k samotnému postupu čištění…

Teď už ale k samotnému postupu čištění. Ten je totiž poměrně sofistikovaný. Sami jsme nestačili zírat. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. A oni vám určitě vyjdou vstříc. Minimálně tak působili. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. Dá se použít i do interiéru, pokud Vás trápí plíseň v domácnosti. Tak doufejme, že nám vydrží co nejdéle. Společnosti moc děkujeme a rozhodně ji doporučujeme i dále!