Vždycky jsme snili s mým mužem o tom, co budeme dělat. Bydlíme v poměrně zapadlé vesničce. Takže se tu práce hledá jen velmi těžko. Každý tedy musí dojíždět do města, pokud nechce dělat v místní pekárně nebo továrně. A to je práce, která nemá žádnou budoucnost. Žádný růst po kariérním žebříčku nečekejte. Navíc je to práce velmi fyzicky náročná a dle mého názoru se opravdu nevyplatí tomu obětovat celý život. Kdy jen skončíte „vyšťavení“, život pro vás není potěchou a nemůžete si dovolit ani doktora s tím bídným důchodem, co dostanete od státu. Spíše bych to nazvala almužnou. Jedna paní dokonce uvažovala nad sebevraždou, což nám přišlo už docela alarmující. plísní v domě

jak na plísnějak se zbavit plísní

Věděli jsme, že musíme jednat…

Věděli jsme, že musíme jednat. Sami jsme chtěli pořádnou práci, ale místní lidé ji taky potřebovali. Tak jsme si tehdy vzali půjčku. A řekli jsme si, že ze staré budovy vybudujeme hotel. Nalákáme sem turisty a bude se zde kumulovat kapitál. A místní lidé budou mít snad z čeho žít. Takže jsme si vyřídili tu půjčku a dali jsme se do oprav. Trvalo to několik měsíců, ale vyplatilo se to. Budova vypadala moc hezky. Zřídili jsme v něm dvanáct pokojů. Také dole jsme udělali restauraci. A rovněž jsme udělali malou posilovnu a saunu a vířivku. Tím jsme zajistili hned několik pracovních míst. Udělali jsme webové stránky a zajistili několik transparentů, které lákaly do našeho nově otevřeného hotelu. Ze začátku jsme dali všude cedule a letáky, které lákaly do našeho hotelu. Takový obří zájem jsme upřímně ale vůbec nečekali, byla to pecka! Ozývali se nám neustále lidé.

účinná ochrana fasádyLSG nátěr

Dnes už je to několik let…

Dnes už je to několik let, co hotel vedeme. Výrazně se tu díky němu zvedl turismus a hlavně příjmy. Lidé mají práci a jsou schopni se konečně nějak důstojně uživit. Občas k nám do hotelu zajedou i místní lidé, kterým dáváme speciální slevu. Protože jsou místní. Ale i na naše zákazníky z druhého kraje republiky nedáme dopustit. Staráme se o všechny hosty, jak nejlépe můžeme. Vyhovíme jim i v tom, když mají třeba dietu nebo speciální stravu. Rovněž se snažíme náš hotel udržovat, aby byl stále čistý a zářivý. A tak jednou za čas musíme investovat do pořádného úklidu, ale i výzdoby. Aby se u nás klienti cítili dobře.

Nedávno, když jsme však procházeli sprchy a saunu, všimli jsme si, že na zdech se začíná dělat plíseň. Přestříkali jsme je tedy protiplísňovým sprejem. Avšak později, když jsem si něco četla o plísních, dozvěděla jsem se, že plísně se často šíří zvenčí. Tudíž příčina musela začít už někde jinde. Pozorně jsme náš hotel prohlédli a objevili jsme, že na fasádě z jedné strany jsou také plísně. Objednali jsme tedy specializovanou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zaměřuje na odstraňování plísní v domě. A ta nám naši fasádu perfektně vyčistila. Dokonce nám na fasádu nanesla i speciální protiplísňový nátěr LSG, který má být nějaká fungl nová technologie. Rovněž i jednáním byli moc milí, tuto společnost proto bez váhání doporučujeme.