Naše…

Naše sokolovna už byla starší budova a byl potřeba ji dát trochu dokupy. A ze všeho nejdřív bylo nutné ji vymalovat. Jenže jsme nakoupili barvy a chtěli se do toho pustit, tak jsme si všimli, že je na fasádě plíseň. A to už jsme věděli, že si s tím prostě neporadíme. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, protože jsme to tak nechtěli nechat. Taková věc totiž dokáže zákazníky vážně odradit. A člověk se ani necítí dobře, když pracuje v prostředí, které není úplně v pořádku, i když ta plíseň byla zvenku. Jsme zkrátka perfekcionisti. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali.V jednom diskuzním foru na téma plíseň v domácnosti  jsem našla úklidovou firmu.  A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. A nesmí opomenout jejich úžasný nátěr.

Protiplísňový…

Protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč. Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

 

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší prodejny je opět v naprostém pořádku. Takže pokud máte problémy s plísní, a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to totiž to nejlepší opatření, které proti plísním můžete udělat. Všem tuto firmu moc doporučuji, byli jsme s nimi spokojeni v každém ohledu. Pro více informací o tomto nátěru a o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž i celou řadu dalších úklidových služeb, a věřím, že i ony budou velmi kvalitní. A taky je realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.