Pracuji…

Pracuji jako prodavačka v obchodě, kde se specializujeme na dětské oblečení. A protože jsem služebně nejstarší, mám i nejvíce zodpovědnosti. Tudíž když se na naší fasádě začala dělat plíseň, bylo na mě, abych se o to postarala. Naštěstí se ostatní kolegové nabídli, že mi s tím pomohou. Ale když jsme se to pokusili vyčistit, tak ale vůbec neuspěli. Nejenom, že byla pořád zašedlá, ale ani s tou plísní, která tam byla, jsme ani trochu nepohnuli. Ale muselo se s tím něco udělat. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou firmu a zařizování zrovna padlo na mou hlavu. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A jejich zaměstnanci a nátěr se postaraly o to, že fasáda je opět v perfektním stavu.

 

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

 

Díky…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže jej tento likvidátor plísní všem musíme vřele doporučit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.