Bydlíme…

Bydlíme s rodinou na vesnici v domečku, který je blízko lesa. V naší blízkosti máme pouze pár sousedů. Jednou v zimě jsme se rozhodli jet na 14 dní na hory. Náš dům jsme tedy nechali na tuto dobu prázdný. Když jsme se ale vrátili z dovolené, čekalo nás nemilé překvapení. Protože náš krásný domeček s bílou fasádou, a vlastně i sníh okolo našeho domu, byly pokryté černou nečistotou, jako by snad někdo shora nás „posypal“ černým prachem. Což o sníh, ale naši fasádu jsem se pokoušel hned následující den vyčistit a nešlo to, drželo se to tam jako blázen. Byl jsem z toho naštvaný. Bylo jasné, že musel někdo ze sousedů něco pálit a ty létající nečistoty se na náš dům úplně nalepily. A nikdo nic nepřiznal. Samozřejmě jsem nechtěl znovu přetírat celý dům, ani jsem nevěděl, jestli by to mělo nějaký efekt. Nebo jestli by to prosvítalo i tak, takže jsem se rozhodl obrátit se na nějakou firmu, která by s tímto měla zkušenost. Vůbec jsem ale nevěděl, na koho se obrátit. Takže jsem prostě zasedl k počítači a začal hledat na internetu.

 

Po poměrně…

Po poměrně krátké době hledání jsem narazil na horolezce a výškové pracovníky na Čištění fasády Praha , kteří kromě čištění fasád nabízeli i čištění koberců, mytí podlah a oken, odstranění graffiti a také odstranění plísní. Protože měli i spoustu dobrých recenzí, tak jsem se rozhodl jim rovnou zavolat a zeptat se, co a jak. Paní na centrále byla velmi ochotná. Vše mi popsala a vysvětlila. Domluvili jsme se na termínu a za týden už byli pracovníci firmy A SERVIS u nás doma. Co mě potěšilo bylo to, že i když jsme pro ně rozhodně nebyli žádná obří zakázka, tak se nám ve všem maximálně snažili vyjít vstříc. Už na první pohled bylo vidět, že se jedná o profesionály. Protože disponovali opravdu špičkovou technikou, takže to celé pro ně nebyl vůbec žádný problém. Moc mě zajímalo, jak vlastně mají v plánu to celé vyčistit, trochu jsem si totiž nebyl jistý, jestli to zvládnou.

 

Když…

Když mně to nešlo, ale pracovníci A SERVIS mi vysvětlili, že fasády čistí speciální technikou, nebo tedy více konkrétně speciální čisticí pěnou, která se na fasádě udrží dlouhou dobu a svou intenzitou zvyšuje čisticí účinek. Co mě také velmi překvapilo a potěšilo, že i když jsme na tom nebyli domluvení dopředu, tak nám nabídli, že odstraní i z prosklení vodní kámen a všechny tvrdé nečistoty, které jsme na domě měli. Upřímně řečeno, vůbec jsem si nevšiml toho, že tam něco takového bylo, spíš jsme se soustředil jen na fasádu, která byla úplně do očí bijící, ale po odchodu pracovníků A SERVIS  jsem teprve viděl ten rozdíl. Všechno vypadalo mnohem čistší, dokonce musím říct, že dům byl po odchodu pracovníku SERVIS LIPKA úplně sněhobílý. Vlastně i ten sníh okolo nebyl tak bílý. Opravdu musím vyzdvihnout ochotu a profesionální přístup k práci, vše provedli rychle a s opravdu skvělým výsledkem. Pokud budu někdy do budoucna řešit ještě nějaký úklidový problém, určitě se znovu na A SERVIS LIPKA, s. r. o. obrátím, protože s jejich odvedenou prací jsem byl víc než spokojen.