Čištění…

Čištění fasády není rozhodně nic jednoduchého. Když se na ní totiž nastřádá městský spad, prach, všelijaké bakterie a ke všemu třeba i plíseň, tak se to odstraňuje velice složitě. Ale ani v tomto případě není třeba věšet hlavu, protože existuje řešení – likvidátor plísní. Firma nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

 

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu je možné zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. My potřebovali vyčistit naši prodejnu s textilem do domácnosti, kde prodáváme ručníky, ložní prádlo a tak podobně, zkrátka veškerý nezbytný textil do domácnosti. A protože s tou fasádou bylo už potřeba něco dělat, bylo potřeba dát věcí do pohybu.

 

Ale…

Ale taky bylo jasné, že my s tím nic neuděláme. Tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral. A zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A věřím, že i tyto služby jsou stejně kvalitní jako jejich služba čištění fasád. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A to i za slušnou cenu. Je pravda, že cena jejich služeb není úplně nejlevnější, ale nebylo by dobré je za to hned odsoudit. Protože jejich technologie musí být opravdu drahá, a ta kosmetika zrovna tak, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto hlediska. A SERVIS LIPKA, s. r. o.