Jsem…

Jsem vedoucí pobočky obchodu se sportovní obuví a už delší dobu jsme s kolegy řešili a i s naším vedením, že fasáda už je na tom vážně špatně. Byla špinavá, flekatá a na některých místech jsme dokonce našli i plíseň. A to už byl opravdu velký problém. Tak naštěstí vedení souhlasilo, že si na to někoho najmeme. Protože my jsme prostě neměli prostředky na to, abychom se o to postarali. A zařizování padlo právě na mě. Takže jsem začala hledat na internetu. Abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu, která likviduje i plíseň v bytěA nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. Fasádu vyčistili a plíseň odstranili a poté nanesli nátěr. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj. Který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech.

 

Přípravky…

Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Je to skutečně ta nejlepší věc, jakou si na ochranu vaší fasády můžete pořídit. Zaměstnanci firmy jsou navíc velice vstřícní a domluva s nimi je perfektní. Takže se nemusíte obávat, že by něco nevyšlo tak, jak jste se domluvili. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu služeb a nejen čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s. r. o.