Jsem…

Jsem správcem budovy polikliniky a už nějakou dobu se mluvilo o tom, že by se naše fasáda měla nechat vyčistit. Je pravda, že už nebyla čištěná a malovaná několik let. Když si ji člověk lépe prohlédl, tak mohl vidět, jak moc je znečištěná. A když se na ní začala dělat dokonce plíseň. Tak už to bylo opravdu špatné. Tak jsem si sedl k internetu a začal pátrat po nějakém řešení. A našel jsem firmu, která měla totiž vynikající reference na téma trápí Vás plíseň, tak jsem se rozhodl, že budou tou nejlepší volbou. A musím říct, že naše fasáda je po jejich práci v opravdu perfektním stavu. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

 

Působení…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků. Jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití. Činí z přípravků moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A díky tomu je naše fasáda perfektní chráněná. A pokud ji chcete mít v dobrém stavu na několik let i vy. Tak vám doporučuji, abyste tuto firmu rozhodně kontaktovali. A SERVIS LIPKA, s. r. o.