Jsem majitelkou menšího květinářství a už nějakou dobu jsem si říkala, že by nebylo vůbec od věci, kdybych nechala spravit fasádu. Působila už vážně hodně zašle. Ale zároveň se mi do toho všeho zařizování moc nechtělo, tak jsme to furt odkládala. Ale když se  objevila černá plíseň na zdi, tak to odkládat nešlo. Naštěstí s přítelem známe firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která si s tím umí poradit. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. A proto je lepší se obrátit na profesionály a již zmíněný nátěr, protože zbavit se toho vlastními silami je opravdu hodně náročné. A moc vám to nedoporučuji.

Je…

Je fakt lepší si pořídit nátěr LSG. A to i v případě, že i když příliš špinavou fasádu nemáte. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti.

Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A jejich služby navíc nabízí za velmi slušnou cenu. Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale z hlediska poměru cena výkon na lepší firmu jen tak snadno nenarazíte. Vážně jim nemám co vytknout.