Protože čištění fasád není rozhodně žádná legrace a rozhodně není řešením ji pouze přemalovat. Protože tak všechny nečistoty a bakterie ve fasádě zůstanou, tak je lepší se obrátit na profesionály. Zvlášť, když se vám tam ke všemu ještě začne dělat plíseň. A těmi profesionály jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní. Které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. O a nám se plíseň udělala na západní straně budovy naší firmy. Kterou jsme před pár lety nechali zateplit. A jak je vidět, tak toto rozhodnutí mělo i svou negativní stránku. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

Nátěr…

Nátěr funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem. Díky kterému byla naše fasáda opět čistá.

A aby…

A aby se tam plíseň už znova neobjevila. Protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru naší budovy. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit.

Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a já věřím, že budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. Navíc Vám poskytnou informace jak se vyhnout plísni.