Zdravím…

Zdravím, psaní recenzí není zrovna moje parketa, ale o téhle firmě se zmínit musím. Máte v domě problémy s plísní a nevíte, jak se jich zbavit? Taky jsem nevěděla a byla jsem z toho docela nešťastná. A proto bych všem chtěla poradit úklidovou firmu,která nám pomohla problémy s plísní vyřešit.  Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. jako jediná dokázala natrvalo vyčistit plíseň na naší chalupě. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek. Takový likvidátor plísní  a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr, je aplikovatelný na všechny možné povrchy. Například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali právě tento nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. S tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat. Protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Plísně má tendenci se stále vracet, takže běžné přípravky z drogerie jejich záhubu nezaručí stoprocentně. Plísně jsou mikroskopické houby, které rostou všude tam, kde je dostatek vlhkosti. Ve venkovním prostředí rostou nejčastěji, mají rády vlhko, a proto se plísním nejvíce daří v přírodě od jara do podzimu a po celý rok v domech s vlhkými zdmi. Na zdech jsou živinami pro plísně mikročástečky organické hmoty z ovzduší. Pokud vás plíseň napadne ať už zvenčí na fasádě domu nebo i někde uvnitř domu nejčastěji koupelny, sklepy apod., je třeba rychle jednat a nyní už víte jak.

 

S firmou…

S firmou jsme opravdu moc spokojení. A to nejenom s jejich službou, ale i s jejich jednáním. Byli moc milí, ochotní, ne jak v předešlé firmě. Navíc tato firma nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším. Protože po tom, jakou skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality. A to i za poměrně slušnou cenu. Takže pokud hledáte u někoho čištění koberců, tak tady jste na správné adrese. Není nic, na co bychom si u této firmy mohli stěžovat. Byli jsme s nimi spokojeni v naprosto každém ohledu. Dobrá cena, kvalita, ochotný přístup, zkrátka vše perfektní. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze a navíc nabízejí i jiné služby, koukněte na jejich webové stránky, vybere si každý, co potřebuje.