Plíseň…

Plíseň, plíseň, plíseň… je to nekonečný boj. Máte také problémy s plísní a nevíte co s ní? Taky jsem nevěděla a byla jsem z toho docela nešťastná. Jsem provozačka v juice baru a začala se mi z boční strany tvořit plíseň, v podobě jakýchsi šedočerných fleků a tato plíseň přecházela i k výdejnímu okénku, což samozřejmě na zákazníky působilo odpuzujícím dojmem, jdou si dát zdravý juice a mají být u okénka s plísní. To prostě nejde. Bylo potřeba se jí zbavit rychle a ideálně ne moc draze. A našla jsem řešení. A proto bych všem chtěla poradit úklidovou firmu, která mi pomohla problémy s plísní vyřešit. A jaké teda bylo řešení? Tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci. Probíhalo to tímto způsobem – na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

 

Po desinfekci…

Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikujeme LSG. Docílí tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. LSG nátěr je vhodný pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Může se aplikovat na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru, životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

V další…

V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Zatím ještě zvažujeme, zda ho dát i preventivně dovnitř, máme tu totiž 2 stolečky, kde je možnost si sednou a juice vypít. Zvážíme to jako další investici do budoucna. Ale od té doby, co máme tento nátěr na fásadě, je vše v pořádku, plíseň už se znovu neobjevila. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, protože odvedli skvělou práci za cenu odpovídající kvalitě služeb. Nejsou vyloženě předražení, ale ani to asi nebude nejlevnější firma na trhu, ale tu bych ani nechtěla, ty většinou za moc nestojí. Postarají se i o plíseň v bytě . Skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy, protože nabízí třeba i mytí oken/výloh a to také určitě využijeme do budoucna. A SERVIS LIPKA, s. r. o.