Moje…

Moje manželka si dlouho přála kávovar, takže když se blížily její narozeniny, tak jsem si opravdu nemusel lámat hlavu s tím, jaký dárek bych jí měl koupit. Podle recenzí a doporučení jsem vybral ten nejlepší a zároveň pro nás dostupný kávovar a objednal jsem ho. A měla z něj opravdu velkou radost. Ale jednou se nám povedlo café latte machisto vylít na koberec. Manželka se to hned snažila vyčistit, ale bohužel se jí to nedařilo. Taky jsem přiložil ruku k dílu, ale taky to bylo k ničemu, na našem koberci to bylo pořád poměrně hodně vidět. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. A tato investice se teda ale vůbec nevyplatilo. Protože ta firma koberec vůbec nevyčistila, po čištění na koberci akorát přibyly nové fleky. Ta firma používala extrakční metodu a jednu věc vám řeknu, všem firmám, které používají extrakční metodu čištění, se vyhýbejte obloukem.

 

Protože…

Protože ta firma nám jejich extraktorem koberce úplně zničila a zůstala na něm silná znečištění. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili. A tak jsme začali hledat na internetu, protože jsme nevěděli, co s tím. Ale po hledání jsme konečně našli něco, co vypadalo, že by nám opravdu pomohlo pomoc. Našli jsme společnost Čištění koberce Praha 10, která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsme si řekli, že to ještě jednou zkusíme. A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit, takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa.

 

Po této…

Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit. Podařilo se jim koberce vyčistit a zachránit do takové míry, do jaké to bylo možné. Bohužel předešlá firma se na kobercích slušně vyřádila. Ale s firmou A SERVISEM jsme opravdu moc spokojení. A to nejenom s jejich službou, ale i s jejich jednáním. Byli moc milí, ochotní, ne jak v předešlé firmě. Navíc tato firma nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším, protože po tom, jakou skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality. A to i za poměrně slušnou cenu. Ano, je o něco vyšší, ale opravdu se vyplatí do toho investovat. A navíc ta cena není tak nadsazená, aby si ji nemohl dovolit opravdu každý, kdo ji opravdu potřebuje. Pro více informací se podívejte na jejich stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.