Plísně…

Plísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě nabízíme. O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.

 

Další…

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy. Například i že ,a zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Zkrátka…

Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. To udělali i naši poslední klienti – udělala se jim plíseň v jejich hodinářství. A protože si s tím sami nevěděli rady, obrátili se na nás. A když viděli, jaké účinky náš nátěr má, nechali sis jej dát pro jistotu i do jejich domu. Prevence je vždycky nejlepším řešením ve všem. Navíc odstranění plísně je i finančně náročnější, než si dát dopředu LSG nátěr jako prevenci. Pokud tedy bydlíte v domě, kde se hodně drží vlhkost, tak doporučujeme se tímto nátěrem určitě pojistit. Protože s plísní nechce mít problémy určitě nikdo z nás. Trápí Vás plíseň ?  Rozhodně neváhejte a obraťte se na nás. K našim dalším službám patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování graffiti. Dále působíme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.