Protože…

Protože čištění fasád není rozhodně žádná legrace a rozhodně není řešením ji pouze přemalovat. Protože tak všechny nečistoty a bakterie ve fasádě zůstanou, tak je lepší se obrátit na profesionály. Zvlášť, když se vám tam ke všemu ještě začne dělat plíseň. A o jedněch bychom věděli. Jedná o zaměstnance firmy Odstranění plísně, fasády . Je lepší, když se toho chopí specialisté. Navíc ty nečistoty a plísně na plísni vznikají snadno a zbavuje se jich podstatně hůř. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A nám se plíseň udělala na západní straně budovy naší firmy, kterou jsme před pár lety nechali zateplit. A jak je vidět, tak toto rozhodnutí mělo i svou negativní stránku.

 

Pro řešení…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

A díky…

A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru naší budovy. Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.