Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetl jsem se, že firma Čištění průmyslové podlah  nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Pro mě to byly všechno neznámé věci a nevěnoval jsem tomu příliš velkou pozornost. Ale později jsem začal. Protože naše podlaha v obýváku začala být vážně ve špatném stavu.

Máme totiž dost divoké a neposedné děti, které často něco vylévají, a tak podobně. A vrcholem všeho bylo, když jsme sestře slíbili, že jí pohlídáme její děti, které tak u nás týden zůstali. A musím říct, že hlídat čtyři děti je opravdu extra vysilující. Já a moje žena jsme po tom týdnu byli unavení jako snad nikdy v životě. A naše podlahy také dostala zabrat. A vzpomněl jsem si na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout.

Na…

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze. Takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A nebyl jsem sám, kdo byl opravdu hodně překvapený. I moje žena tomu nemohla uvěřit. Protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak.

Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout.

Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízejí kvalitu, je to oprávněné. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže je dobré se na ně obrátit, ať už poptáváte cokoli. A SERVIS LIPKA, s.r.o.