Máme…

Máme takové malé hospodářství v okresu Brno-venkov. Není to daleko od Brna, ale pravdou je, že spousta našich návštěvníků má občas menší problém k nám dorazit. Jednoduše se někde ztratí. Přece jenom, naše obec čítá obyvatel bez problémů spočítatelných na mých rukou a nohou. No a z nich většinu tvoří moje rodina. Kdysi jsme bydleli ve městě, ale ten shon nám vůbec nevyhovoval. Přestěhovali jsme se, založili hospodářství a pak i rodinu. Máme relativně malou stáj, kde chováme dojnice holštýnského plemene a k tomu odchovnu. Pak zde máme pár oveček na mléko, maso i vlnu. S rodinou jsme si oblíbili způsob života bližší k přírodě a k technikám, které vyznávali naši předkové. Stáje kupříkladu pravidelně vápníme. Nejenže vápno má skvělé krycí schopnosti, ale také dezinfekční. Loni jsme se poprvé rozhodli také povápnit náš domek.

 

Pomáhaly…

Pomáhaly nám i děti, jak je u nás zvykem. Bohužel si tolik nedávaly pozor a povedlo se jim postříkat trochu i okna. No dobře, manželka tady říká, že je hodně zamazaly. Každopádně je pak odmítla omýt. Odvětila, že když to zasvinily, tak to i umyjí. Děti se opravdu pak do díla pustily, ale spíše vápno ještě víc rozmazaly. Proto jsem se obrátil pro radu na strýčka Googla a díky němu jsem objevil recenze na úklidovou firmu Mytí oken Brno. Byly veskrze pozitivní. Tak jsem si vyhledal jejich stránky, abych zjistil podrobnosti o jejich službě. Co a jak, za jakou cenu atd. Cena byla sice trošku vyšší, než jsem předpokládal, ale vzhledem k jejich dobré pověsti jsem se rozhodl na firmu Mytí oken Brno obrátit.

 

Zavolal jsem…

Zavolal jsem jim tedy. Slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna umyli perfektně, leskla se jako zrcadlo. Nenašli byste na nich jedinou šmouhu. Pak ještě nanesli impregnaci, aby se tolik nešpinila a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemáme takovou práci. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Nerad totiž spolupracuji s nepříjemnými lidmi, a pokud se jedná o spolupráci ve vlastním domě, tak to platí dvojnásobně. Tímto můžu službu Mytí oken Brno jedině doporučit.