Žijeme s manželem sami v menším a dle mého názoru útulném domečku. Mám ráda, když je doma čisto a útulno. Vše máme zařízeno a nemám potřebu nic měnit. Jednoho dne si manžel donesl z dědictví po své babičce starý koberec. Babička zemřela před několika lety a koberec byl uskladněn u rodičů. Nyní rodiče prodávali svůj větší byt a stěhovali se do menšího a bylo potřeba ho vyklidit. Manžel se rozhodl, že koberec rozloží v hale.

Nejprve jsem protestovala, ale nakonec jsme se domluvili, že manžel nechá koberec vyčistit. Moc jsem nevěřila, že sežene firmu, která se do toho pustí. Manžel si na internetu vybral odborníky ze společnosti  Koberce Praha 10, čištění a jejich službu kotoučového strojového čištění, přestože nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Ale za kvalitu se platí! A v tomto se rozhodně vyplatí si připlatit.

Její…

Její  účinnost a kvalita spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Na centrále si s nimi bez problémů domluvil termín, který mu vyhovoval. Její pracovními přijeli v dohodnutý čas a pustili se do práce. Nanesli chemii na celou plochu začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem.

A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal nádherně, barvy byly výrazné,nevěřila jsem tomu, že bude koberec vypadat k světu. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci.

Bylo…

Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Běžná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Přitom toto jsou věci, se kterými se u firem setkáte. Ne však u A SERVIS LIPKA, s.r.o. jejich servis je dokonalý.  Všem tuto firmu doporučuji.

Navíc po zhlédnutí jejich webových stránek jsem zjistila, že tato společnost nabízí i jiné služby a to čištění čalounění, mytí a voskování podlah, čistění čalounění, dokonce i čištění fasád a odstraňování grafitů. Je schopna řešit jakékoliv požadavky klientů v nepostradatelné profesi úklidu a čištění koberců. .Své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku  z  menšího města. A já sama určitě jejich služeb využiji i v budoucnu.