Mám raději…

Mám raději koberce, takže když jsme se s manželem stěhovali do nového bytu, snažila jsem se je prosadit stůj co stůj, protože nemám ráda chození v papučích a přes zimu je od podlahy zase zima na nohy. Kachličky bych už vůbec nesnesla, i v koupelně musíme mít alespoň po celém povrchu podlahy takovou tu pěnovou podložku. Naštěstí jemu to bylo docela jedno. Ale po nějaké době jsem sama viděla, že udržet koberce čisté není zrovna sranda. A netrvalo to bohužel ani moc dlouho, než jsem se přesvědčila o opaku. Když nám na koberci skončila naše rybízová medicína. Je to recept od naší babičky a vždycky, když začínáme být nemocní, tak si ji dáme a hned za dva dny nám nic není. Jenže její barva je pěkně výrazná, takže si asi umíte představit, jak to vypadalo. Snažila jsem se to vyčistit, ale bylo to marný. Tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme.

 

Ptali jsme se…

Ptali jsme se našich známých a rodiny, ale nikdo s nikým neměl žádnou zkušenost, protože většina měla podlahu. Jediné, co nám řekli, že slyšeli spousty nadávek na extrakční metodu čištění, tak ať se jí raději vyhneme. Museli jsme na to někoho najít sami. Po hledání na internetu jsme narazili na firmu Brno koberce, čištění, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. Tak jsme je kontaktovali a domluvili se s nimi na termínu čištění a ostatních náležitostech. V den čištění si přinesli kotoučový stroj, kterým důkladně zapracovávali jejich chemii do koberce tak dlouho, dokud skvrna úplně nezmizela. Vypadal jako nový, nepoznali byste, na jakém místě byl koberec čištění, protože jejich stroj rovnoměrně pozvedl vlasy koberce. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout.

 

Jsou sice…

Jsou sice o něco dražší než jiné úklidové firmy, o kterých jsme se také dočetli, ale svou práci odvedli perfektně a bez nežádoucích fleků, kterým jsme se chtěli vyhnout. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Skvělé je, že nabízí celou řadu další úklidových služeb, takže tady to všechno máte hezky pod jednou střechou a to se zárukou té nejlepší možné dostupné kvality. A patří k nim i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A to po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud cokoli potřebujete, neváhejte se na ně obrátit. Určitě s nimi budete spokojeni i tak, jak jsme byli my. A SERVIS LIPKA, s. r. o.