Pokud…

Pokud potřebujete vyčistit vaši fasádu, tak věřte mi, nepouštějte se do toho sami. Je to ztráta času, protože běžné prostředky na takovou práci prostě nestačí. Nejlepší je zavolat specialisty. A těmi je úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o.,které jsme opravdu moc vděční. V našem, školním kampusu fasády měli už něco za sebou, a tak jsme se rozhodli, že si je necháme vyčistit. A protože jsem služebně nejstarší, byla to moje práce se o to postarat. Ale taky jsem věděl, že já sám se o to s pomocí běžných čisticích prostředků nepostarám. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my to před několika lety udělali. Ale tak či tak to prostě muselo zmizet. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu Fasády, čištění zelených řas  a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka.

 

Je to opravdu…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A rozhodně se vyplatí si tento nátěr dát i jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

 

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Ten nátěr musím všem vřele doporučit. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.