Naše…

Naše soukromá vysoká škola sídlí ve vysoké prosklené budově, kde zabírá momentálně celkem 3 patra a plánujeme další rozšíření. Bohužel okna jsou často zapatlaná uvnitř a zaprášená zvenčí a to je pro uklízečky hotové peklo. Navíc okna jednou otevírat, takže možnost umýt je zvenčí uklízečky ani nemají, pokud je nechceme svěsit ze střechy. Ne samozřejmě žertuji.Pan rektor měa ještě jednu kolegyni poprosil, abychom vybrali nějakou úklidovou firmu, která by se o ta okna postarala, protože už to bylo neúnosné. Škola má evokovat prestiž a když jsem studenti přijdou a přes okna nic nevidí není to dobré. Když si za studium platí, musí mít tomu odpovídající prostředí. Ale neměla jsem se žádnou takovou firmou zkušenosti a ani moje kolegyně ne. Takže jsme byli odkázané na internet. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu, která měla velice dobré ohlasy. Šlo o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Zavolala jsem…

Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní detaily, které jsme chtěly vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nenašli byste na něm jedinou šmouhu. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což toto je naprostá bomba. Okna se udržují čistá sama, stačí k tomu proud vody, tedy když zaprší, ale už se tam neusazuje prach a nečistoty. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemáme starosti. Nemusíme ani tak často zvát úklidovou firmu na mytí oken. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců, tedy se potvrdily reference, které jsme našli ve filtru mytí Zlín, výškové mytí. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabily celý den. Byli velice milí a profesionální, svou práci odvedli na jedničku. Nerada spolupracuju s nepříjemnými lidmi.

 

Tímto…

Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Kvalita jejich služeb prostě odpovídá ceně. A hlavně využití nanoimpregnace je opravdu nejlepší řešení. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na školena čištění koberců, protože ty by si taky už zasloužily nějaké pořádné vyčištění. Opravdu tuto firmu všem doporučuji, byla jsem s nimi spokojená skutečně ve všech ohledech. A jsou dostupní nejen pro celou Českou republiku, ale i pro Slovensko, Německo a Rakousko. Je vidět, že jsou oblíbení nejen u nás a daří se jim. Proto zavolat jim je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat, pokud chcete mít lesklá okna.