Jednou se nám s manželem stala hodně nepříjemná věc, a sice někdo nám posprejoval dům graffiti. A byly jsme opravdu hodně naštvaní. Protože jsme měli dům nově natřený, byl to teprve měsíc. Nechápu, jak někdo může mít tak strašně nízký stupeň inteligence, že ho baví ničit majetek cizím lidem. Přemýšleli jsme, jak se toho zbavit, ale bylo nám jasné, že sami si s tím asi neporadíme. Takže to chtělo najmout nějakou úklidovou firmou, ale ani s tím jsme neměli žádné zkušenosti.

Takže jsme byli odkázaní na internet a hledali jsme někoho, kdo by měl dobré reference, takže jsme hledali v rubrice  Praha fasády a graffiti. A nejvíce se mi líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. která tuto službu právě nabízela včetně antigraffitového nátěru. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. A bylo to i za slušné peníze, což bylo taky veliké plus.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a zařídila jsem si u nich čištění fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým hnusným sprejerským nápisům a malůvkám. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky.

Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Byli jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby měl náhodou ještě někdo chuť nám čmárat po zdi. Byli jsme s jejich prací moc spokojení, takže přidávám tuto recenzi na internet, abych pomohla dalším, kteří potřebují poradit ve výběru.

Protože…

Protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, jak co funguje. Takže se z jejich strany dočkáte skutečně profesionálního přístupu. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte.

Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A své služby nabízí na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať potřebuje cokoli a jste odkudkoli. Protože jejich práce je opravdu kvalitní a vyplatí se do ní investovat.