Zdravím, chtěla bych svou recenzí podpodřit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která mě zbavila graffiti a jejichž služeb jsem využila po přečtení diskuzních fór Fasády Brno a graffiti na internetu. Jsem vedoucí pobočky jednoho obchodu s elektronikou, a když jsem šla jeden den do práce, přivítal mě obrovský barevný a neskutečně nevkusný nápis. To graffiti bylo potřeba okamžitě vyčistit.

Ale neměla jsem doposud s žádnou firmou, která by se tímto zabývala, zkušenosti. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do někoho, u koho bych neměla alespoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne. A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. protože o nich všichni psali jen v dobrém.

Na nic…

Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády.  V těch případech je totiž prý mnohem složitější graffiti odstranit a nemusíte to dopadnout dobře. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou jsme jim dali.  Normálně se potom vše ještě natírá antigrafiftovým nátěrem.

Ale to se dělá primárně v případech, aby se graffiti na zdi znovu nemohlo objevit, kdyby na vašem domě chtěl opět řádit nějaký sprejer, ale vzhledem k tomu, že se jednalo o vnitřek bytu, tak jsme už toto službu nepotřebovali. Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidi, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem.

Se zaměstnanci…

Se zaměstnanci je skvělá domluva a byli velice milí a ochotní. Proto jejich službu tolik doporučuji, protože je na ně spolehnutí v každém ohledu. Navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže pokud budete potřebovat i něco dalšího, rovněž doporučuji obrátit se právě na ně. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak jako my. Služby navíc nabízí na celém území republiky.

Takže se nemusíte bát, že pokud nejste z města, že by se vám o váš problém nepostarali. Služby navíc nabízí i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Je tedy vidět, že má firma široké pole působnosti, a že je o jejich služby zájem. A není divu, protože já sama jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Takže pokud poptáváte odstraňování graffiti, doporučuji tuto úklidovou firmu. Rozhodně to bude trefa do černého a nebudete toho litovat. Tím jsem si jistá.