Pokud…

Pokud máte znečištěnou fasádu a potřebujete ji vyčistit, tak bych vám všem doporučila obrátit se na profesionály na výškové mytí, odprašování, odmašťování,  čištění Brno výškové práce, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Pracuji na benzince a naše fasáda už nevypadala zrovna k světu. A protože už tak se někteří lidé benzinek štítí, svým způsobem, tak jsme se vždy snažili, by to u nás vypadalo co nejlíp. A špinavá fasáda spolu s plísní na ní jí na půvabu rozhodně nepřidávala. Tak bylo potřeba se o to postarat. Ze začátku jsme se to samozřejmě snažili odstranit vlastními silami, ale nešlo to. A muselo to pryč, protože plíseň může způsobovat zdravotní problémy. Takže bylo potřeba se obrátit na nějaké specialisty. A víte, co nám pomohlo? Protiplísňoý nátěr LSG od A SERVIS. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

 

A kdybych…

A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.  Naštěstí zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nakonec jsme si LGS od nich nechali dát do všech dalších sálů, abychom tuto situaci už nemuseli řešit.

 

A od té doby…

A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, navíc jsme se o nich dozvěděli i řadu praktických rad, které můžete využít i v domácnosti, abyste předešli plísním. Ale stejně doporučuji si prvně opatřit ten nátěr, abyste měli jistotu. Ne nadarmo do nás každý hučí, že prevence je skutečně tím nejlepším řešením, a to ve všech případech. A díky nátěru LSG bude vaše fasáda nejenom bez plísní, ale bude taky chráněná i před ostatními nečistotami. Takže tuto službu rozhodně doporučuji. Jejich služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.