Nedávno…

Nedávno jsem potřebovala pomoc s čištěním koberce, protože jsem na to sama nestačila. Byla jsem doma sama se svou pětiletou dcerou, protože můj manžel byl ještě v práci. A přišla na mě zazvonit sousedka, že potřebuje s něčím pomoci a jestli bych neměla pět minut. Tak jsem na chvíli odběhla a nechala dceru samotnou. A ona omylem během té doby vylila kakao, které jsem jí nachystala. A bylo to opravdu hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Když to viděl manžel, tak řekl, ať to nechám být, že si na to najmeme úklidovou firmu, protože nový koberec jsme kupovat nechtěli. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, ještě nikdy jsme si takovou službu u nikoho neobjednávali, tak jsme byli odkázaní na internet. Tak jsem hledali na internetu a našli jsme skvělou firmu. Jedná se o úklidovou firmu Praha 9, praní kobeců.

 

Byly…

Byly na ni samé pozitivní ohlasy, tak jsme neváhali a manžel je kontaktoval a vše s nimi omluvil. Nebyli sice nejlevnější, ale říkali jsme si, že je lepší si připlatit a mít nějakou záruku kvality. A potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, jsem pochopila, proč je všichni na internetu tolik vychvalovali. Tato firma používá strojovou kotoučovou metodu, která po čištění na kobercích nezanechává nežádoucí skvrny, které způsobuje extrakční metoda, jak jsem se taky na internetu dozvěděla. Koberce vyčistili perfektně a ani jim nezabralo příliš mnoho času. Koberec byl jako nový a jejich speciální přípravky hezky provoněly celý dům, takže vše dopadlo úplně nejlíp, jak mohlo. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem dala sbohem čištění koberců nadobro a už si je nechávám čistit pouze od této firmy. Některé věci je prostě lepší přenechat odborníkům a tato firma je odborníků plná.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci této úklidové společnosti dokážou dosáhnout výborných výsledků a k tomu za krátký čas. Pracovníci jsou navíc velmi vstřícní a ochotní, takže nemůžu nic jiného, než tuto firmu všem vřele doporučit. Navíc nabízí i čištění podlah, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti, tak až budeme zase něco potřebovat, určitě se na ně zase obrátíme.  Navíc jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Takže i to pro vás může být určitou zárukou kvality. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.