I když…

I když se tak počasí netvářilo, tak jaro už pomalu klepalo na dveře a k tomu patří i jarní úklid. Tak jsem se do toho s manželem pustila a všechno nám šlo uklidit a vyčistit poměrně bez problému. Jen s podlahami to bylo horší. Už poměrně dlouho se jim nedostalo opravdu pořádného vyčištění. Tak jsme se shodli na to, že bychom si ji mohli nechat vyčistit od nějaké úklidové firmy.  Ale neměli jsme s žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit v tomto problému Čištění podlah. Takže jsme si sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

 

Kontaktovali jsme…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A neměli ani problém přijít o víkendu, za což jsme byli rádi, protože jsme si ani jeden z nás nechtěl kvůli tomu brát na víkend volno. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže můžu s klidným svědomím říct, že je na internetu nevychvalovali nadarmo. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělá věc, protože nerada chodím v papučích a v ponožkách to dříve trochu klouzalo. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plovoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i manžel si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto pokud poptáváte čištění podlah, doporučuji obrátit se na tuto firmu. A nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A protože jsme s nimi byli tak spokojení, rozhodli jsme se vyzkoušet i další jejich služby. A musím říct, že i mytí oken je naprosto perfektní. Takže není skutečně nic, co bychom této firmě mohli vytknout.