Odstraňování plísně Ostrava jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě A SERVIS LIPKA nabízíme. O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.

Další…

Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy.  Například i že ,a zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. To udělaly i dvě slečny, které se nastěhovaly do druhého bytu jejich rodičů po předchozích nájemnících a měly na zdi plíseň.

Snažili…

Snažili se to vyčistit, ale nešlo jim to a kontaktovali nás. Takže jsme se o vše postarali, a když obě a i jejich rodiče viděli účinky tohoto nátěru, nevěřili vlastním očím. Pokud tedy bydlíte v domě, kde se hodně drží vlhkost, tak doporučujeme se tímto nátěrem určitě pojistit. Protože s plísní nechce mít problémy určitě nikdo z nás.

Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na nás obrátit, ať už jste odkudkoli. Rádi vám pomůžeme. A to nejen s likvidací plísní, ale i s čištěním podlah, koberců, mytí oken a odstraňování graffiti.