Jsme specializovaná a profesionální úklidová firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberců, specializující se na odstraňování graffiti, čištění oken, koberců podlah a dalších povrchů. Již přes dvacet let se zabýváme i čištěním koberců. Všechny služby, které nabízíme, děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání. Mnoho zkušeností jsme nasbírali i v zahraničí a to konkrétně na Slovensku, v Německu a Rakousku, kde působíme už několik let.

I proto patříme ke špičce na trhu a to nejen u nás, ale také v zahraničí. Před nějakou dobou se na nás obrátila paní s žádostí o vyčištění jejího koberce od lepidla, třpytek a flirtů. Vůbec nás neudivilo, že má na koberci lepidlo a třpytky. Protože ve své praxi jsme se setkali už s tolika kuriózními případy, že tohle byla úplná maličkost. Bylo nám jasné, že to mají na svědomí děti.

Ty její…

Ty její se rozhodli k nadcházejícím Vánocům vyrobit všem členům rodiny přáníčko s osobní básničkou. Stačilo se tedy už jenom domluvit na termínu a čištění koberce mohlo začít. Dovezli jsme si našeho věrného pomocníka a to. Co že to je? Asi 50 kilový kotoučový stroj. Koberce totiž čistíme pomocí strojové kotoučové metody, jedná se o velice moderní a účinnou technologii, která na rozdíl od extrakční metody čištění vyčistí koberec do hloubky a intenzivně.

Navíc tato metoda nezanechá na koberci žádné nevzhledné skvrny, jako se často stává u extrakční metody, která se na hloubkové čištění vůbec nehodí a někdy může způsobit více škody, než užitku. Koberec dokonale nevyčistí a navíc na něm může zanechat dlouhodobé škody. Připravili jsme tedy stroj a pomocí tlakového čistění a účinných kartáčů vpravili účinnou chemii do hloubky koberce.

Ta…

Ta zapůsobila tak, že odstranila nejen lepidlo a třpytky, ale také hluboko zanesenou špínu. Musíme říct, že práce to byla opravdu pořádná. Zaschlé lepidlo opravdu nejde dolů jenom tak. Ale nakonec se všechno povedlo, jak mělo. A to díky našim zaměstnancům, kteří jsou vysoce profesionální, důkladně vzdělaní a svědomití. Nezaměstnáváme totiž jiné lidi, než ty, kteří přistupují ke své práci zodpovědně a se vší pečlivostí. Důležitá je nejenomže znalost přesných postupů strojového čištění pomocí kotoučového stroje, ale také individuální přístup.

Každý koberec je totiž jiný a každé znečištění také, proto je důležité vybrat tu nejvhodnější chemikálii, která zajistí dokonalé vyčištění a zároveň je ke koberci patřičně šetrná. Jsme velice rádi, že byla zákaznice s naší prací spokojená a už jí nezbývá, než se těšit na Vánoce, kdy dostane překvapení ve formě autorské básničky od srdce od jejich milovaných dětí. Co by mohlo potěšit víc? Snad jen ranč na Floridě.