Máme malé děti, které v družině vyráběly vánoční ozdoby na stromeček, a tak se proto nadchly, že v tom chtěly pokračovat doma. Takže si v obýváku pustily pohádku a vyráběly u toho ty ozdoby. Jenže bohužel se do toho nadchly trochu moc a povedlo se jim zašpinit koberec. Jak od barev, tak od lepidla, zkrátka od všeho možného. Z čehož jsme s manželem samozřejmě nebyli ani trochu nadšení.  Snažili jsme se to vyčistit. Ale ani byste nepoznali, že jsme se o něco pokoušeli.

Tak jsme naznali, že jestli se s kobercem nechceme rozloučit. Budeme muset nechat vyčistit od nějaké úklidové firmy.  Ale i to nemělo šťastný konec. Nechali jsme si ji totiž vyčistit od firmy, která používala extrakční metodu čištění, a zbyly tam po čištění fleky a původní skvrny taky nebyly dobře vyčištěné. Zaměstnanci firmy nám na to jen řekli, že to prostě vyčistit nejde a ani nepůjde a jakoukoli reklamací jsme nepořídili. A to se nám samozřejmě nelíbilo.

Nechtělo…

Nechtělo se mi věřit, že by se s tím nedalo vůbec nic nedat. Takže hledání internetu začalo na novo. Jen tentokrát mnohem pečlivěji než na poprvé. A po přečtení všech možných recenzí, článků a diskusních fór jsme narazili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Brno, diskuse, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. Bylo to konečně něco jiného, než extrakční metoda. Tak jsme si říkali, že by to mohlo konečně zabrat.

Navíc jsme si ověřili i jejich reference a byla na ně samá pozitivní recenze. Opravdu si je lidi moc pochvalovali. Tak jsme se už tentokrát nebáli, že by to měly být zase zbytečně vyhozené peníze. A konečně to dopadlo tak, jak jsme si představovali. Koberec byl konečně hezky vyčištěný a vypadal dobře. Sice ne tak, jako by byl nový. Protože ta extrakční metoda čištění vzala za své. Ale pořád byl pěkný, takže nebylo potřeba kupovat nový.

Jejich…

Jejich zaměstnanci byli navíc velmi vstřícní a ochotní, takže není nic, na co bychom si mohli u této úklidové společnosti stěžovat. Jsou sice o něco dražší než úklidová firma, ale na rozdíl od ní si s tím aspoň věděli rady a nebyly to vyhozené peníze. Se zaměstnanci byla opravdu vynikající domluva, byli velice milí a vstřícní, s předešlou firmou se to nedá vůbec srovnávat. Tady jsme spokojení v každém ohledu. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, což jen dokazuje jejich široké pole působnosti.

A působí po celém území České republiky, takže se nemusíte bát toho, že by vaši zakázku nepřijali. Jsou skutečně spolehlivý a dá se s nimi domluvit snad na čemkoliv, k zakázkám přistupují velice individuálně. Takže za mě je mohu vřele doporučit, jsou pro mě profesionalitou v každém ohledu.