Dobrý den, chtěli bychom vám moc doporučit úklidovou firmu na čištění koberců, se kterou máme vynikající zkušenost. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. se kterou jsme spolupracovali minulý měsíc. V našem středisku volného času pořádáme pro děti spoustu kroužků a snažíme se rozvíjet jejich dovednosti. A ve spoustě našich místnostech máme koberce a děti se u nás většinou nepřezouvají.

Nejsou tam ani skříňky, kam by si mohli dávat boty. Takže jsme to vyřešili tak, že po nich nepožadujeme přezouvání. Ale o to čím dál hůře na tom byly naše koberce.  Zprvu jsme se koberce snažili pořádně udržovat. Ale později nám uklízečky řekly, že drhnout koberce skoro každý měsíc opravdu nespadá pod jejich kompetenci. Na jednu stranu mají pravdu, je to práce pořád dokola, hlavně, se do toho občas někomu vylije pití nebo něco takového.

Takže…

Takže se naše koberce mohly stát synonymem pro špínu. Ale zase koberce nemohly zůstávat špinavé, když si na nich děti hrají. Domluvili jsme se proto s kolegy, že si je necháme od někoho vyčistit. Ale nikdo z nás neměl žádné zkušenosti s nějakou, tak jsme hledali na internetu. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA Recenze čištění koberce Brno.  Měli totiž hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme.

Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím za sebe i za své kolegy říct, že jsme byli více než spokojeni. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože bylo třeba, aby přišli, až všechny děti odejdou a některé tu míváme i klidně do sedmi hodin a dopoledne všichni často chodíme do svého zaměstnání a nikdo si kvůli tomu nechtěl brát volno.

Mně…

Mně osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem se rozhodla i doma na čištění koberců kašlat, a už si je nechávám čistit pouze od této firmy, protože bych koberce mohla drhnout klidně celý den, ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, který je A SERVIS schopen vyčarovat. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva.

Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby budou stejně vynikající jako jejich čištění koberců, na které nedám dopustit.