Aulu naší budovy si pronajímá taneční škola, kde v období tanečních učí zhruba třikrát týdně. A moc se jim nelíbilo, když se na jedné ze stěn začala dělat plíseň a já sem jim moc nedivil, protože když už platí peníze za pronájem, tak by podle toho měl ten prostor taky vypadat. – Protiplísňový nátěr

A jelikož jsem správcem budovy, bylo na mně, abych se o to postaral. Naštěstí jsem věděl, na koho se obrátit, protože jsem s tím měl už výbornou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, která už jednou odstraňovala plíseň u nás doma. Řešením, jak se totiž plísně zbavit tak, aby se už znovu nevrátila, je nátěr LSG, který tato firma právě nabízí.

Antimikrobiální působení LSG

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte obávat, že by byl pro lidi nebo zvířata nějak škodlivý.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky.  Takže je to opravdu to nejlepší, co si proti plísni můžete pořídit. Já s nimi byl spokojený už podruhé, takže jejich službu likvidaci plísní Praha mohu jedině doporučit. Jen se nezalekněte jejich ceny, která je trochu vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat.